Back to Top
| Type | Pendant bracket |
| Product colour | White |
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | SBP-120HMW/140HMW/160HMW1/180HMW1 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Sustainability compliance | |
| Sustainability certificates | CE, EAC, Federal Communications Commission (FCC), NDAA |
| Diameter | 140 mm |
| Length (max) | 305 mm |
| Weight | 800 g (1.76 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.