Back to Top
| Type | Mount |
| Product colour | White |
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | XNP-9300RW/8300RW/6400RW |
| Width | 276.8 mm (10.8 ") |
| Depth | 158.5 mm (6.18 ") |
| Height | 183 mm (7.14 ") |
| Weight | 762 g (1.68 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.