Back to Top
| Type | Mount |
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | White |
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | SBP-140CMB, SBP-180CMB, SBP-C15P, SBP-150CMP/300CMP/900CMP |
| Diameter | 54 mm |
| Length (max) | 900 mm |
| Weight | 1700 g (3.75 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.