Back to Top
| Maximum screen size compatibility | 10.2 " |
| Product colour | Grey |
| Material | Steel |
| Compatibility | iPad 10 |
| Width | 207 mm (8.07 ") |
| Depth | 158 mm (6.16 ") |
| Height | 266 mm (10.37 ") |
| Weight | 1350 g (2.98 lbs) |
| Package width | 279 mm |
| Package depth | 207 mm |
| Package height | 171 mm |
| Package weight | 1570 g |
| 1 | |
| Apple |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.