Back to Top
| Minimum screen size compatibility | 9.7 " |
| Maximum screen size compatibility | 10.1 " |
| Product colour | Black |
| Material | Metal |
| Compatibility | iPad |
| Lock type | 2 Keys |
| Colour group | Black |
| Cable management | |
| Suitable for | Apple |
| Tilt adjustment |
| Width | 280 mm (10.92 ") |
| Depth | 220 mm (8.58 ") |
| Height | 210 mm (8.19 ") |
| Weight | 2500 g (5.51 lbs) |
| Mounting bracket(s) included | |
| Number of keys included | 2 pc(s) |
| Number of screws | 3 |
| Y | |
| Y | |
| Y |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.