Back to Top
| Product colour | Grey |
| Material | Steel |
| Compatibility | iPad mini (6th Gen) |
| Width | 214 mm (8.35 ") |
| Depth | 100 mm (3.9 ") |
| Height | 235 mm (9.17 ") |
| Weight | 1600 g (3.53 lbs) |
| Package width | 229 mm |
| Package depth | 102 mm |
| Package height | 279 mm |
| Package weight | 2300 g |
| Number of keys included | 1 pc(s) |
| Apple |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.