Back to Top
| Page yield | 30000 pages |
| Page yield (colour) | 30000 pages |
| Print technology | Laser |
| Printing colours | Magenta |
| Compatibility | Color LaserJet Enterprise flow M880z Multifunction Printer |
| Weight | 2850 g (6.28 lbs) |
| Package width | 603 mm |
| Package depth | 168 mm |
| Package height | 327 mm |
| Package weight | 3900 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
