Back to Top
| Cable length | 7.6 m |
| Connector 1 | VGA (D-Sub) + 3.5mm |
| Connector 2 | VGA (D-Sub) + 3.5mm |
| Gender | Male connector/Male connector |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 75 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 75 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Technical features | 75Ω |
| Thickness | 6 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.