Back to Top
| Type | Paper tray |
| Maximum capacity | 550 sheets |
| Product colour | Grey |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | CX83x/95x/96x CS96x MX95x |
| Width | 590 mm (23.01 ") |
| Depth | 650 mm (25.35 ") |
| Height | 160 mm (6.24 ") |
| Weight | 500 g (1.1 lbs) |
| Package width | 740 mm |
| Package depth | 790 mm |
| Package height | 270 mm |
| Package weight | 15000 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.