Back to Top
| Maximum capacity | 500 sheets |
| Supported media weight(s) | 60 - 90 g/m² |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | B2865dw, MS725dvn, MS821n, MS821dn, MX822ade, MS822de, MX822adxe, MS823n, MS823dn, MS825dn, MS826de, MX826adxe, MX826ade. |
| Media types supported | A4, A5, Oficio, Folio |
| Letter | |
| Legal |
| Width | 435 mm (16.97 ") |
| Depth | 414 mm (16.15 ") |
| Height | 246 mm (9.59 ") |
| Weight | 6000 g (13.23 lbs) |
| Package width | 500 mm |
| Package depth | 561 mm |
| Package height | 428 mm |
| Package weight | 8800 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.