Back to Top
| Type | Paper tray |
| Maximum capacity | 640 sheets |
| Product colour | White |
| Brand compatibility | Canon |
| Compatibility | MF755Cdw/753Cdw/751Cdw |
| Width | 420 mm (16.38 ") |
| Depth | 427 mm (16.65 ") |
| Height | 156 mm (6.08 ") |
| Weight | 5000 g (11.02 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
