Back to Top
| Brand compatibility | Lexmark |
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Compatibility | MS632dwe, MS631dw, MX532adwe, MS531dw, MX632adwe |
| Type | Tray |
| Product colour | Grey |
| Maximum capacity | 250 sheets |
| Width | 389 mm (15.17 ") |
| Depth | 373.7 mm (14.57 ") |
| Height | 78.1 mm (3.05 ") |
| Weight | 4100 g (9.04 lbs) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 468 mm |
| Package depth | 428 mm |
| Package height | 163 mm |
| Package weight | 4900 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.