Back to Top
| Brand compatibility | Xerox |
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Compatibility | VersaLink C7000 |
| Type | Belt |
| Width | 555 mm (21.65 ") |
| Depth | 595 mm (23.21 ") |
| Height | 215 mm (8.39 ") |
| Weight | 3991.6 g (8.8 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.