Back to Top
| Sustainability certificates | CE, UKCA |
| Sustainability compliance |
| Brand compatibility | Xerox |
| Device compatibility | Multifunctional |
| Compatibility | Xerox C410, VersaLink C415 |
| Type | Tray |
| Product colour | Grey, Light grey, Steel |
| Country of origin | China |
| Certification | CE, UKCA |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 218 mm |
| Package depth | 508 mm |
| Package height | 478 mm |
| Package weight | 5216.4 g |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.