Back to Top
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Compatibility | CX83x/95x/96x CS96x MX95x |
| Type | Cabinet |
| Product colour | Grey |
| Width | 590 mm (23.01 ") |
| Depth | 660 mm (25.74 ") |
| Height | 250 mm (9.75 ") |
| Weight | 16000 g (35.27 lbs) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.