Back to Top
| Brand compatibility | Xerox |
| Device compatibility | Multifunctional |
| Compatibility | AltaLink B8100 Series, C8100 Series; PrimeLink 9100 Series; VersaLink B405, B605, B615, B7000 Series, C405, C505, C605, C7000 Series, C7000, C8000, C9000 |
| Country of origin | Germany |
| Width | 100 mm (3.9 ") |
| Depth | 160 mm (6.24 ") |
| Height | 35 mm (1.37 ") |
| Weight | 136 g (0.3 lbs) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 185 mm |
| Package depth | 305 mm |
| Package height | 38 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.