Back to Top
| Brand compatibility | Lexmark |
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Compatibility | CX83x/95x/96x CS96x MX95x |
| Product colour | Black |
| Width | 410 mm (15.99 ") |
| Depth | 460 mm (17.94 ") |
| Height | 140 mm (5.46 ") |
| Weight | 3300 g (7.28 lbs) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 520 mm |
| Package depth | 630 mm |
| Package height | 230 mm |
| Package weight | 5500 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.