Back to Top
| Multipack | |
| Page yield | 3000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser printing |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Country of origin | China |
| Package width | 137 mm |
| Package depth | 399 mm |
| Package height | 181 mm |
| Package weight | 861 g |
| Original | |
| Y | |
| Black | |
| Toner cartridge |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.