Back to Top
| Speaker placement | In-wall/in-ceiling, Tabletop/bookshelf, Wall-mountable |
| Recommended usage | Conferencing system |
| Number of drivers | 1 |
| Driver diameter | 76 mm |
| Product colour | Black |
| Connectivity technology | Wired |
| Speaker interface type | XLR |
| Cord length | 2.95 m |
| XLR in |
| Width | 449 mm (17.51 ") |
| Depth | 103 mm (4.02 ") |
| Height | 80 mm (3.12 ") |
| Cables included | Mini XLR |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
