Back to Top
| Minimum screen size compatibility | 9.7 " |
| Product colour | White |
| Material | Metal |
| Compatibility | iPad 2/3/4/Air/Air2 |
| Tilt adjustment | |
| Lock type | Key |
| Width | 359 mm (14 ") |
| Depth | 104 mm (4.06 ") |
| Height | 228 mm (8.89 ") |
| Weight | 4200 g (9.26 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
