Back to Top
| Product colour | White |
| Handset type | Wired handset |
| Display | TFT |
| Display resolution | 320 x 240 pixels |
| Touchscreen |
| Caller ID |
| Speakerphone |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Power over Ethernet (PoE) |
| Width | 185 mm (7.22 ") |
| Depth | 205 mm (8 ") |
| Height | 40 mm (1.56 ") |
| Weight | 710 g (1.57 lbs) |
| Number of handles included | 1 pc(s) |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 45 °C |
| N | |
| IP phone | |
| 85171800 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.