Back to Top
| Cable colour | Black |
| Connector gender | Male connector/Female connector |
| Cable length | 0.3 m |
| Input voltage | 125 V |
| Input current | 10 A |
| Package width | 12 mm |
| Package depth | 54 mm |
| Package height | 110 mm |
| Package weight | 40 (tbc) g |
| Quantity per pallet | 200 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
