Back to Top
| Cable colour | Black |
| Connector gender | Male connector/Female connector |
| Cable length | 0.92 m |
| Connector 1 | C13 coupler |
| Connector 2 | C14 coupler |
| Package width | 200 mm |
| Package depth | 220 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package weight | 104 g |
| Width | 914 mm (35.65 ") |
| Depth | 25 mm (0.98 ") |
| Height | 20 mm (0.78 ") |
| Weight | 95 g (0.21 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
