Back to Top
| Video ports quantity | 4 |
| Connector(s) | 1xHDDB15 Male (in) / 4xHDDB15 Female (out) |
| Maximum resolution | 2048 x 1536 pixels |
| Bandwidth | 350 MHz |
| Maximum operating distance | 65 m |
| Dimensions (WxDxH) | 152 x 224 x 52 mm |
| Package width | 184 mm |
| Package height | 89 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
