Back to Top
| Surge energy rating | 330 J |
| AC outlets quantity | 4 AC outlet(s) |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Nominal current output | 9 A |
| Cable length | 1.8 m |
| Product colour | Black, White |
| Input connections | NEMA 5-15P |
| Dimensions (WxDxH) | 178 x 64 x 89 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.