Back to Top
| Connector 1 | miniUSB 3.0 |
| Connector 2 | HDMI |
| Gender | Female connector/Female connector |
| Product colour | Black |
| Compatible operating systems | Windows XP 32bit, Vista 32/64, WIN7 32/64 |
| Package width | 134.62 mm |
| Package depth | 88.9 mm |
| Package height | 22.86 mm |
| Package weight | 90 g |
| Master carton width | 474.98 mm |
| Master carton length | 279.4 mm |
| Master carton height | 304.8 mm |
| Master carton weight | 10024 g |
| Quantity per master carton | 100 pc(s) |
| Master carton GTIN (EAN/UPC) | 10037332174205 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.