Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 7000 pages |
| Printing colours | Cyan |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | 6655IV_X 6655V_X |
| Product colour | Black |
| Certification | ISO/IEC STD 19798 |
| Country of origin | Japan |
| Width | 100 mm (3.9 ") |
| Depth | 285 mm (11.12 ") |
| Height | 45 mm (1.76 ") |
| Package width | 300 mm |
| Package depth | 110 mm |
| Package height | 22 mm |
| Package weight | 349 g |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.