Back to Top
| Page yield | 4000 pages |
| Type | Original |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Multipack | |
| Print technology | Laser printing |
| Country of origin | Netherlands |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | B310 |
| Width | 300 mm (11.7 ") |
| Depth | 355 mm (13.85 ") |
| Height | 120 mm (4.68 ") |
| Weight | 1043.2 g (2.3 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.