Back to Top
| Page yield | 65000 pages |
| Original | |
| Product colour | Black |
| Country of origin | Netherlands |
| Quantity | 1 |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | VersaLink B400/B450 |
| Width | 325 mm (12.68 ") |
| Depth | 395 mm (15.41 ") |
| Height | 290 mm (11.31 ") |
| Weight | 2199.9 g (4.85 lbs) |
| Package width | 325.8 mm |
| Package depth | 394 mm |
| Package height | 285 mm |
| Package weight | 2200 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.