Back to Top
| Page yield | 68000 pages |
| Original | |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Quantity | 1 |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Phaser 3610 WorkCentre 3615/3655 |
| Width | 325 mm (12.68 ") |
| Depth | 390 mm (15.21 ") |
| Height | 280 mm (10.92 ") |
| Weight | 2245 g (4.95 lbs) |
| Package width | 325 mm |
| Package depth | 385 mm |
| Package height | 290 mm |
| Package weight | 2245 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.