Back to Top
| Page yield (black) | 40000 pages |
| Original | |
| Quantity | 1 |
| Country of origin | Netherlands |
| Printing colours | Black |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | VersaLink C605 |
| Width | 190 mm (7.41 ") |
| Depth | 450 mm (17.55 ") |
| Height | 170 mm (6.63 ") |
| Weight | 1147.6 g (2.53 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.