Back to Top
| Type | Laser toner |
| Original | |
| Page yield | 20000 pages |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | 700i/700 |
| Package width | 158.7 mm |
| Package depth | 584 mm |
| Package height | 126 mm |
| Package weight | 1632 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.