Back to Top
| Original | |
| Page yield | 14000 pages |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 6 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | 8860MFP_AD 8860MFP_ASD 8860_ADN 8860_ASDN |
| Country of origin | United States |
| Certification | ISO/IEC STD 24711 |
| Width | 160 mm (6.24 ") |
| Depth | 170 mm (6.63 ") |
| Height | 45 mm (1.76 ") |
| Package width | 171.45 mm |
| Package depth | 171.45 mm |
| Package height | 44.45 mm |
| Package weight | 4082 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.