Back to Top
| Black toner page yield | 2400 pages |
| Printing colours | Magenta |
| Print technology | Laser printing |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | /VLC500/VLC505 |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Width | 80 mm (3.12 ") |
| Depth | 37 mm (1.44 ") |
| Height | 40 mm (1.56 ") |
| Original |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.