Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 14100 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatibility | 3610V_DN 3615V_DN |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Country of origin | China |
| Product colour | Black |
| Certification | ISO/IEC 19752 |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80 % |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Width | 125 mm (4.88 ") |
| Depth | 305 mm (11.9 ") |
| Height | 125 mm (4.88 ") |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.