Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 7000 pages |
| Printing colours | Black |
| Compatibility | 3600V_B 3600V_N |
| Country of origin | Korea |
| Certification | ISO/IEC 19752 |
| Capacity cartridge | 7.000 sheets |
| Box depth (imperial) | 14.6 " |
| Colour | |
| Box height (imperial) | 7.1 " |
| Box width (imperial) | 11.3 " |
| Width | 290 mm (11.31 ") |
| Depth | 375 mm (14.63 ") |
| Height | 185 mm (7.22 ") |
| Package weight (imperial) | 9.87 lb lbs |
| Package dimensions (WxDxH) | 287.019 x 370.839 x 180.339 mm |
| Package length | 370.839 mm |
| Package width | 287.019 mm |
| Package height | 180.339 mm |
| Package weight | 4477 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.