Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 1000 pages |
| Printing colours | Cyan |
| Print technology | Laser |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | 6125V_N |
| Colour | |
| Certification | ISO/IEC COMP 19798 |
| Country of origin | Japan |
| Width | 70 mm (2.73 ") |
| Depth | 200 mm (7.8 ") |
| Height | 50 mm (1.95 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.