Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 2000 pages |
| Printing colours | Magenta |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | 6140V_N |
| Country of origin | Japan |
| Certification | ISO/IEC STD 19798 |
| Product colour | Black |
| Width | 70 mm (2.73 ") |
| Depth | 200 mm (7.8 ") |
| Height | 50 mm (1.95 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.