Back to Top
| Original | |
| Page yield | 3000 pages |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatibility | 6500V_DN 6500V_N 6505V_DN 6505V_N |
| Product colour | Black |
| Country of origin | Japan |
| Certification | ISO/IEC STD 19798 |
| Width | 70 mm (2.73 ") |
| Depth | 200 mm (7.8 ") |
| Height | 55 mm (2.15 ") |
| Dimensions (WxDxH) | 5.08 x 6.86 x 20.07 mm |
| Package length | 68.579 mm |
| Package width | 50.799 mm |
| Package height | 200.659 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.