Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 2500 pages |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | 3335V_DNI 3345V_DNI 3330V_DNI |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Country of origin | China |
| Product colour | Black |
| Width | 200 mm (7.8 ") |
| Depth | 350 mm (13.65 ") |
| Height | 160 mm (6.24 ") |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.