Back to Top
| Type | Laser toner |
| Original | |
| Page yield | 22000 pages |
| Printing colours | Yellow |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | 700i/700 |
| Width | 101.6 mm (3.96 ") |
| Depth | 540 mm (21.06 ") |
| Height | 82 mm (3.2 ") |
| Weight | 1383 g (3.05 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.