Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 12000 pages |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Phaser 3500 |
| Certification | ISO/IEC 19752 |
| Product colour | Black |
| Country of origin | Korea |
| Width | 240 mm (9.36 ") |
| Depth | 390 mm (15.21 ") |
| Height | 165 mm (6.44 ") |
| Package length | 368 mm |
| Package width | 273 mm |
| Package height | 178 mm |
| Package weight | 2336 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.