Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 5000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | C505V_S C505V_X C500V_DN C500V_N |
| Country of origin | Netherlands |
| Width | 100 mm (3.9 ") |
| Depth | 205 mm (8 ") |
| Height | 95 mm (3.71 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.