Back to Top
| Display diagonal | 17 " |
| Display | LCD |
| Form factor | 1U |
| Product colour | Black |
| Power requirements | 120-240V, 50/60 Hz |
| Interface | USB |
| I/O ports | IEC-320 C14 |
| Built-in touchpad |
| Dimensions (WxDxH) | 483 x 711 x 43 mm |
| Certification | cUL Listed, C-tick, CCC, CE, EN 60950, FCC 15 A, GOST, IEC 60950, UL Listed, VDE, RoHS, China RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Weight | 14000 g (30.86 lbs) |
| Package weight | 20140 g |
| Package dimensions (WxDxH) | 665 x 830 x 130 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
