Back to Top
| Type | Freestanding rack |
| Maximum weight capacity | 340.91 kg |
| Product colour | Black |
| Width | 513 mm (20.01 ") |
| Depth | 376 mm (14.66 ") |
| Height | 2136 mm (83.3 ") |
| Weight | 11820 g (26.06 lbs) |
| Package height | 2184 mm |
| Package weight | 13640 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
