Back to Top
| Type | Wall mounted rack |
| Rack capacity | 6U |
| Maximum weight capacity | 90 kg |
| Size | 19 " |
| Product colour | Black |
| Width | 600 mm (23.4 ") |
| Depth | 400 mm (15.6 ") |
| Height | 355 mm (13.85 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
