Back to Top
| Product colour | Black, Metallic |
| RoHS compliance | |
| Certification | EIA-310-D |
| Width | 13 mm (0.51 ") |
| Depth | 13 mm (0.51 ") |
| Height | 25 mm (0.98 ") |
| Weight | 360 g (0.79 lbs) |
| Package width | 241 mm |
| Package depth | 165 mm |
| Package height | 64 mm |
| Package weight | 450 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
