Back to Top
| Type | Mount |
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Axis |
| Compatibility | F91 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Height | 18 mm (0.7 ") |
| Width | 183 mm (7.14 ") |
| Depth | 152 mm (5.93 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
