Back to Top
| Type | Mount |
| Product colour | Ivory |
| Easy to install | |
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | XNV-6081Z/8081Z XNV-6081/6081R/8081R |
| Diameter | 200 mm |
| Depth | 53.5 mm (2.09 ") |
| Weight | 550 g (1.21 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.