Back to Top
| Type | Housing & mount |
| Placement supported | Indoor |
| Product colour | Ivory |
| Housing material | Aluminium, Plastic |
| Compatibility | QNV-6010R/6020R/6030R/6070R/ 7010R/7020R/7030R/7080R XNP-6040H XNV-6010/6020/8020R/8030R/8040R HCV-6080R/6070R/7010R/7020R/7030R/7070R SNV-L5083R/L6083R SCV-5082/5082R/5083/5083R/5085/6023R/6083R |
| Height | 148.5 mm (5.79 ") |
| Weight | 550 g (1.21 lbs) |
| Width | 104.5 mm (4.08 ") |
| Depth | 178.2 mm (6.95 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.